• SketchUp Türkiye Forumlarına hoşgeldiniz. Forumumuza üye olarak, bir çok içerikten ücretsiz yararlanabilir, forum üyeliği avantajlarına erişebilirsiniz.

Tanışma Başlığı - Kim Nerden ?

• Konbuyu başlatan USEN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 24
  • Görüntüleme : 5K
Merhaba
Ben deniz Levent Yılmaz. Bolu' da meslek lisesinde inşaat teknolojisi alanı ögretmeniyim. Sketchup la tanışalı 3 yıl kadar oldu. Şekilli ders materyali hazirlamada çok pratik bir program. Sanırım sitemizde soru-cevap kısmı da var.

Semih Can

semihcannet
Yönetim Ekibi
Admin
Merhaba
Ben deniz Levent Yılmaz. Bolu' da meslek lisesinde inşaat teknolojisi alanı ögretmeniyim. Sketchup la tanışalı 3 yıl kadar oldu. Şekilli ders materyali hazirlamada çok pratik bir program. Sanırım sitemizde soru-cevap kısmı da var.
Merhaba, Sketchup Türkiye Forumlarına hoşgeldiniz. Yardım kategorisi altından sorum var forumuna ulaşabilirsiniz. İyi forumlar..

Merhabalar, ismim Barış. Mimarlık fakültesini bitirdikten sonra iç mimarlık yapmak durumunda kaldım. SketcHup Türkiye bünyesindeki siteler eğitimler sayesinde 3B yapabilmeye başladım. Ufuk hocamın dersleri ve önerileri sayesinde ilerleme sağladım, arka planda yardımcı olan moderatörler ve diğer eğitimcilere teşekkür ediyorum. Daha büyük kitleye faydalı olmak için yaptığınız girişimler gün geçtikçe daha başarılı oluyor, devamlılığınız ile şevklendirmeniz takdire şayan katkısı olan herkesi tebrik ediyorum.

Merhaba Hale ismim. Esimle birlikte peyzaj isleri yapiyoruz. Ahk peyzaj firmamiz. Sketch up ve vray konusunda Sn. Ufuk Hocamin dersleri sketchupturkiye youtube videolari cok faydali oldu. Emegi gecen herkese cok tesekkur ederim.