• SketchUp Türkiye Forumlarına hoşgeldiniz. Forumumuza üye olarak, bir çok içerikten ücretsiz yararlanabilir, forum üyeliği avantajlarına erişebilirsiniz.

sketch up free modelden model indirmeye çalışıyorum ama media fire üzerinden sürekli oyun siteleri açılıyor...

free model indirmeye çalışırken oyun sitesi çıkıyor karşıma...

Semih Can

semihcannet
Yönetim Ekibi
Admin
Dosya paylaşım sitesinin reklam pop-up'ı olabilir mi?

öyle zaten de reklam sitesini kapatınca da indirme işlemi olmuyor. tekrar download this model ana sayfaya geri dönüyor. media fire a bağlanan her downloadda aynı sorun oluyor. media fireda virüs var sanki...

bi de benim hesabım mimar1977 kullanıcı adıyla olmasına rağmen sürekli my account kısmında mimarca diye çıkıyor. forum sayfasında sağ üstte mimar1977 yazmasına rağmen...

nadiren direk indirme yaptığı da oluyor ama media fire a bağlandığı an indirme olmuyor...

Semih Can

semihcannet
Yönetim Ekibi
Admin
bi de benim hesabım mimar1977 kullanıcı adıyla olmasına rağmen sürekli my account kısmında mimarca diye çıkıyor. forum sayfasında sağ üstte mimar1977 yazmasına rağmen...
İlgili alanın ekran görüntüsünü bana DM ile iletebilir misiniz?

Semih Can

semihcannet
Yönetim Ekibi
Admin
bende de aynen öyle oluyor hatta çoğu zaman model indirmiyorum ordan dediğiniz gibi virus vardır diye @Semih Can hocam çözümünü bulabildiyseniz bizimle paylaşırsanız sevinirim
Dosya indirme sitesi ile ilgili bir sorun sanırım. Kalıcı bir çözüm üretip bilgilendirme yapacağım.

USEN

Yönetim Ekibi
Admin
Arkadaşlar eski linklerde bazı problemler var onları çözmeye çalışıyoruz ana sayfadan son eklenen modelleri siz indirmeye devam edin.

Bizim sağladığımız linklerde sorun olmaz. Mediafire'a girdiğinizde tıklayacağınız tek yer Download kısmıdır.
Farklı yerlere tıklamayın, ve her sitenin kendine göre reklam anlaşması var.